Windykacja

W przypadku tej usługi kierujemy się przede wszystkim zapewnieniem pełnej satysfakcji naszym kontrahentom. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę charakterystykę danej sprawy i wymagania klientów. Budujemy relację opartą na zaufaniu, a jednocześnie zorientowaną na konkretny EFEKT. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać wyjątkowo zadowalające rezultaty.

Skuteczna windykacja długów

Grupę bLIFT tworzy zespół ekspertów, wyspecjalizowanych w zakresie skutecznej windykacji długów. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy swój własny model zarządzania wierzytelnościami. W ten sposób udało się nam osiągnąć najwyższy poziom skuteczności przy przeprowadzaniu czynności windykacyjnych. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w przypadku obu metod pozyskiwania należności:

  • Poprawa rentowności przedsiębiorstwa,
  • Optymalizacja wewnętrznych procedur zarządzania,

Kontrachenci nie placą?
Wyceń swoją wierzytelność

Pełne wsparcie sektora MSP

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Podejmujemy się również rozwiązania sytuacji wyjątkowo trudnych, w których dotychczasowe, polubowne roszczenia okazywały się nieskuteczne. Mamy wieloletnie doświadczenie w reorganizacji działów windykacyjnych oraz posprzedażowych. Przejmujemy część kontaktów z kontrahentami do swojego własnego działu windykacyjnego. W efekcie klient odnotowuje faktyczny wzrost spływu należności.

Przejęcie przez nas kontaktów z nierzetelnymi klientami przedsiębiorstwa prowadzi do realnego wzrostu jego rentowności. Dotychczas niejednokrotnie pracowaliśmy nad dochodzeniem roszczeń dla podstawowej grupy docelowej naszych usług, czyli firm z branży marketingu internetowego.

Jak wygląda procedura windykacyjna bLIFT?

Na samym początku przeprowadzamy dokładną weryfikację przekazanej przez Ciebie sprawy. Później opracowujemy procedurę windykacyjną, ściśle dostosowaną do charakterystyki danej sytuacji. Następnie podejmujemy konkretne kroki faktyczne i prawne, które mają na celu odzyskanie długu.

Wszystkie nasze czynności są w 100% legalne i opierają się na wykorzystaniu wszelkich dostępnych narzędzi prawnych. Dzięki temu zyskujesz pewność, że nasze działania są skuteczne i opierają się na wszystkich możliwych środkach dochodzenia należności.

Etap I

PRZED-SĄDOWY

  • Analiza sprawy
  • Przygotowanie wezwania do zapłaty
  • Wysyłka do dłużnika za potwierdzeniem odbioru
  • Możliwość wysyłki za granicę we wszystkich językach UE

Etap II

TWARDA WINDYKACJA

  • Pełna analiza procesowa sprawy
  • Złożenie pozwu
  • Reprezentacja w postępowaniu sądowym
  • Egzekucja należności przez Komornika Sądowego

Lorem ipsum dolotr sit amet

SKUTECZNOŚĆ

Nasze statystyki wskazują, aż 67% ostatecznych przedsądowych wezwań do zapłaty ze strony kancelarii prawnej jest skutecznych.

Jeżeli tak się nie stanie przeprowadzimy postępowanie przez każdy etap, aż do uzyskania faktycznej zapłaty należności – dobrowolnej bądź niewyjątkowo zadowalające rezultaty.

PROFESJONALIZM

Powierzając sprawę wykwalifikowanym prawnikom masz pewność, że w Twoim interesie będą działać profesjonaliści posiadający odpowiednie doświadczenie i zaplecze do reprezentowania Twoich interesów.

Dla nas najważniejszy jest wynik, i to wynik który odczuje nasz Klient.

DARMOWA OCENA PRAWNA

Każdą przekazaną sprawę wstępnie weryfikujemy. Na podstawie takiego darmowego audytu Kienci otrzymują szczegółową informacje na temat możliwości, zagrożeń i ewentualnych dodatkowych kosztów.

Nie prowadzimy sporów z góry skazanych na porażkę. Szanujemy czas Naszych Klientów i ich pieniądze.

INDYWIDUALIZM

Każda sprawa i każdy Klient wymagają indywidualnego podejścia. Z uwagi na zdobyte doświadczenie nie tylko uwzględnimy potrzeby i zagrożenia ale również z uwagi na wiedzę zwrócimy uwagę na elementy, które dotychczas były pominięte.

PRAWO

Zdajemy sobie sprawę, że przekazanie sprawy do kancelarii prawnej ma często ostateczny charakter.

W takim wypadku warto otrzymać wsparcie ze strony osób specjalizujących się w dochodzeniu należności oraz wykorzystać wszystkie możliwości jakie daje nam prawo.

OSZCZĘDNOŚĆ

NNie od dziś wiadomo, że korzystanie wyspecjalizowanych podmiotów nie tylko oszczędza czas ale i pieniądze.

Wypełnij formularz, przekaż sprawę i zajmij się tym w czym jesteś najlepszy.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się

FORMA PRAWNA DŁUŻNIKA
osoba fizycznadziałalność gospodarczaspółka cywilnaspółka jawnaspółka z o. o.spółka partnerskaspółka komandytowaspółka akcyjnaprzedsiębiorstwo państwowestowarzyszeniefundacjainne
NALEŻNOŚĆ WYNIKA Z
niezapłaconych fakturumowynoty odsetkowejinne
STAN PRAWNY
przed postępowaniem sądowymw trakcie postępowania sądowegow trakcie postępowania egzekucyjnegonieskuteczna egzekucja komornicza
Dołącz pliki:faktury, umowy, wezwanie etc.


Nasza lokalizacja