Wsparcie Prawne

bLIFT gwarantuje swoim klientom 100% wsparcia formalno-prawnego. Specjalizujemy się w stałej i kompleksowej obsłudze działalności gospodarczych we wszystkich dziedzinach prawa. Nasze doświadczenie opiera się na wieloletniej realizacji usług dla firm z sektora IT, oraz e-biznesów związanych z nowymi technologiami, przetwarzaniem danych, rozwiązaniami informatycznymi i handlem elektronicznym.

Nasze specjalizacje to obsługa formalna podmiotów świadczących usługi przez Internet, ochrona danych osobowych (RODO), oraz wspieranie przedsiębiorców w początkowej fazie rozwoju.

Rozwiń swój biznes i działaj zgodnie z prawem

Zapewniamy wsparcie merytoryczne dla start-up’ów, czyli firm dopiero wchodzących na rynek. Nasze usługi są skierowane także do tych podmiotów, które działają na rynku od dłuższego czasu, ale chcą odświeżyć zasady funkcjonowania swojej działalności. Jeżeli jesteś zagubiony w zawiłych kwestiach prawnych, trafiłeś w dobre miejsce.

Sprawdź ile kosztuje nasze wsparcie

Pomoc w sporządzaniu umów i dokumentacji

Nie ma wątpliwości, że dokumentacja jest niezwykle ważnym elementem prowadzenia działalności. Od niedopowiedzeń i kruczków prawnych może zależeć przyszłość Twojej firmy. Jeżeli chcesz uniknąć problemów związanych z niewłaściwym sporządzaniem umów oraz dokumentacji stanowiącej podstawę istnienia Twojego biznesu, zwróć się do nas.

Pomożemy Ci w sporządzaniu, opiniowaniu i zabezpieczaniu wykonania umów z kontrahentami. Weźmiemy udział w przygotowaniu dokumentacji, która ureguluje zasady funkcjonowania Twojej firmy. Przygotujemy dopracowane regulaminy, polityki bezpieczeństwa, ogólne warunki sprzedaży. Będziemy wdrażać i monitorować procedury dotyczące ochrony danych osobowych, zabezpieczania przed nieuczciwymi praktykami rynkowymi oraz przestrzegania zasad dotyczących konkurencji i konsumentów.

Wsparcie w prowadzeniu firmy

Dokumentacja to nie wszystko. bLIFT zapewnia swoim klientom pośrednictwo w procesach negocjacyjnych z klientami, prowadzi szkolenia dla pracowników i kadr zarządzających. Obsługujemy również formalne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej – zapewniamy wsparcie merytoryczne poszczególnych organów (Zarządu, Rady Nadzorczej, Zgromadzenia Wspólników), oraz reprezentujemy Twoją działalność przed Krajowym Rejestrem Sądowym, Państwową Inspekcją Pracy i sądem pracy, oraz w trakcie kontroli skarbowych.

Służymy radą w sprawach dotyczących prawa pracy, oraz przy pozyskiwaniu niezbędnych decyzji administracyjnych, koncesji, oraz zezwoleń. Nasza oferta obejmuje pełną obsługę prawną, w pełni dostosowaną do Twoich aktualnych potrzeb.

Skontaktuj się

Pakiety

Osoby fizyczne prowadzące działalność

Pomoc prawna skierowana przede wszystkim do Klientów zaliczających się do grupy mikroprzedsiębiorstw, nastawionych na rozwój i bezpieczeństwo.

od 199 zł

Szczegóły

Sektor MŚP

Pakiet obejmujący stałą obsługę prawną przedsiębiorców w prowadzonej, bieżącej działalności, w tym optymalizację wewnętrznych struktur i zasad.

od 399 zł

Szczegóły

Duże przedsiębiorstwa i Instytucje

Pakiet obsługi prawnej skierowany do dużych firm i instytucji obejmujących wsparcie w każdej dziedzinie prowadzenia działalności.

od 599 zł

Szczegóły

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Windykacja

 • Weryfikujemy, monitorujemy i optymalizujemy procedury związane z procesem windykacyjnym,
 • Świadczymy usługi z zakresu windykacji przedsądowej i sądowej,
 • Gwarantujemy maksymalną efektywność w pozyskiwaniu należności,
 • Dostosowujemy usługi windykacyjne do indywidualnych potrzeb klienta

Restrukturyzacja, optymalizacja

 • Przeprowadzamy kompleksowy audyt prawny, który pozwala wykryć potencjalne nieprawidłowości w funkcjonowaniu firmy i ewentualne ścieżki jej rozwoju,
 • Pomagamy w zoptymalizowaniu prowadzonej działalności,
 • Obsługujemy due diligence – czyli profesjonalny audyt dla inwestorów, którzy zamierzają nabyć udziały oraz akcje innego podmiotu gospodarczego lub jego zorganizowanej części.

Pomoc w tworzeniu i rejestracji spółki

 • Realizujemy kompleksowe usługi w zakresie tworzenia i rejestracji podmiotów gospodarczych (zwłaszcza spółek prawa handlowego, ich oddziałów, fundacji i stowarzyszeń),
 • Reprezentujemy klienta w trakcie czynności prawnych, w postępowaniu rejestrowym i przez Internet,
 • Przygotowujemy umowy i akty założycielskie,
 • Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze formy działalności gospodarczej.

Prowadzenie postępowania sądowego

 • Bierzemy czynny udział w postępowaniach przed sądami powszechnymi wszystkich instancji (zastępstwo procesowe),
 • Sporządzamy pisma procesowe, prowadzimy rozmowy i negocjacje,
 • Bierzemy udział w postępowaniu mediacyjnym,
 • Występujemy w charakterze pełnomocnika przed organami administracji publicznej, sądami arbitrażowymi, administracyjnymi, a także przed Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Fuzja i przejęcie przedsiębiorstw

 • Zapewniamy obsługę prawną fuzji, przejęć i przekształceń podmiotów gospodarczych, także przy przejmowaniu zorganizowanej części przedsiębiorstwa,
 • Przeprowadzamy audyt formalnoprawny, który ułatwia podjęcie zasadniczych decyzji, w tym przy wyborze sposobu przejęcia kontroli nad danym podmiotem,
 • Reprezentujemy klienta w postępowaniach rejestrowych przed Krajowym Rejestrem Sądowym

Nasza lokalizacja