Finansowanie

Zapewniamy profesjonalną pomoc w uzyskiwaniu kredytów inwestycyjnych i pożyczek. Realizujemy również usługi faktoringu i szeroko pojętego wsparcia inwestycyjnego. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Kredyty:

  • Kredyty inwestycyjne i pozyskiwane ze środków unijnych

    Każda firma potrzebuje nieprzerwanego dostępu do kapitału, aby móc się rozwijać. Dlatego pomożemy Ci w zdobyciu środków na rozwój biznesu, zakup ziemi, niezbędnego sprzętu oraz na budowę nieruchomości. Wybierzemy optymalną, najkorzystniejszą ofertę bankową, dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

    Drugą możliwością jest uzyskanie kredytów ze środków unijnych. To idealne rozwiązanie dla firm, które dopiero wchodzą na rynek lub są na początkowym etapie rozwoju działalności. Z tej opcji korzystają przedsiębiorcy nie posiadający historii kredytowej i zabezpieczeń o odpowiedniej dla banku wartości. W przypadku finansowania ze środków UE, obowiązują mniej restrykcyjne wymagania w procesie ubiegania się o pożyczkę. To ogromna szansa dla przedsiębiorców, którzy znajdują się na początku swojej biznesowej drogi.

  • Kredyty obrotowe – szybki dostęp do gotówki

    Kolejnym rodzajem pożyczki, z której korzystają przedsiębiorstwa, są kredyty obrotowe. Umożliwiają firmie dostęp do gotówki niezbędnej dla pokrycia bieżących i niespodziewanych wydatków. Dzięki kredytom obrotowym firma zachowuje płynność finansową bez żadnych strat. Nie narusza zaufania kontrahentów, klientów i dostawców. Wybierając kredyt obrotowy, zyskasz środki niezbędne do finansowania aktualnych zobowiązań albo spłacisz zadłużenie wobec innych banków.

    Każda z opcji kredytowania wymaga umiejętności negocjacji i znajomości aktualnych realiów. Tylko w taki sposób można uniknąć dodatkowych, ukrytych kosztów. Dbamy o interesy swoich klientów, szukając najkorzystniejszych ofert kredytowych na rynku. Dostosowujemy parametry pożyczki do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Pomagamy w prawidłowym wypełnieniu aplikacji i przygotowywaniu kompletnej dokumentacji. Uczestniczymy w całym procesie pozyskiwania kredytu, od momentu przygotowywania wniosku aż po jego uruchomienie.

Skontaktuj się

Faktoring:

Faktoring jest usługą dedykowaną tym firmom, które potrzebują np. finansowania na pojedynczy kontrakt lub rozliczają się bezgotówkowo. Taka forma pozyskiwania środków jest idealna również dla przedsiębiorstw prowadzących sprzedaż z odroczonym terminem płatności. Faktoring pozwala zachować płynność finansową i usuwa przeszkody, które mogłyby zakłócić rozwój biznesu.

Jak to działa? Wystarczy, że prześlesz nam swoją fakturę, a my w krótkim czasie dostarczymy Ci gotówkę. W tym celu nie musisz przesyłać nam żadnych zaświadczeń ani dokumentów finansowych. Cały proces odbywa się bez ukrytych prowizji. Spieniężamy faktury nawet do 30 tys. zł., finansujemy sprzedaż (limit finansowy od 30 tys. zł.) oraz zakupy. Nie musisz czekać na przelew od klienta – wystarczy, że przekażesz nam faktury, a my zapewnimy Ci natychmiastowy dostęp do gotówki. Faktoring jest doskonałym rozwiązaniem również w tych sytuacjach, gdy nie możesz zapłacić dostawcom. Przekazując nam swoje faktury, od razu uregulujesz naglące zobowiązania.

Wsparcie inwestycyjne (inwestorskie):

Nasza oferta to gwarancja pełnego wsparcia inwestycyjnego dla Twojego biznesu. Naszym priorytetem jest dostosowywanie się do potrzeb konkretnego klienta. Kierujemy się zasadami zaufania i współpracy, dzięki czemu tworzymy stabilne relacje z naszymi kontrahentami. Wspieramy przedsiębiorstwa na różnych etapach rozwoju – zarówno na początku ich drogi, jak i w sytuacjach wymagających opracowania strategii dla wieloletnich firm, które muszą sprostać ewoluującym wymaganiom współczesnego rynku.

Gwarantem prawdziwego sukcesu w biznesie jest ciągły, niczym niezakłócony rozwój. Dynamika funkcjonowania współczesnych firm wymaga konsekwentnych działań i płynności finansowej. Dlatego pomożemy Ci w zdobyciu niezbędnego kapitału. Wspieramy strategie rozwojowe i wskazujemy naszym klientom najlepsze ścieżki pozyskiwania środków finansowych. Z nami skorzystasz wyłącznie z bezpiecznych, przemyślanych i efektywnych rozwiązań.

Nasza lokalizacja